Sunday 17 March 2013

LoVe

Привіт! Як пройшли ваші вихідні? Наші просто чудесно. Чистили сніг (а його було багааааато), прибирали, гуляли весняними вулицями (я відчула справжню весну)))) і готували лазанью (ням-ням), а ще зробила декілька листівок. Одну з них хочу вам показати. Мені вона дуже подобається. Напевно, найбільше з усіх моїх робіт. Словом, сподіваюсь, що вам сподобається, а якщо ні, то буду вдячна критиці;)


З нею хочу взяти участь у декількох завданнях:
обов'язковими елементами завдання є півперлини, стрічка/мереживо, квіти. Не знаю чи у дівчат не буде претензій, бо у мене квітка із шеббі-стрічки - два в одному) Ну, але це вже на їх розсуд.
Надихнула мене їхня картинка)
3. І, звісно, в другому етапі марафону блогу "Крылья напрокат". Тепер два обов'язкових елементи - квітка і брадс.

Все, я спати, бо мої хлопці вже третій сон бачать)

Заходьте;)



8 comments:

  1. Кристина, очень интересная и стильная открытка, только, к сожалению, королевская тема в ней никак не раскрыта. Очень надеемся, что в следующий раз Вы внимательнее отнесетесь к нашему заданию, ведь и на этой открытке вместо слова LOVE могло быть, например, слово QUEEN и тогда никаких вопросов по заданию бы не было)))
    С уважением, ЧБ "Скрап-Магия".

    ReplyDelete
    Replies
    1. розумію))) можливо, щось більш королівське ще зроблю до дедлайну;)

      Delete
    2. От дивлюся я на неї з вчорашнього вечора і не погоджуюся, розкрита в ній королівська тема) Які в мене виникають асоціації, коли я на неї дивлюсь - волани, віяла, намисто.. Але в кожного своє бачення))) Не в образу)

      Delete
    3. мы решили принимать все работы выставленные к нашему заданию.
      посему благодарю за участие в нашем (ТЗ) «Я королева! И пусть весь мир подождет!» от ЧБ "СкрапМагия"!!!

      Delete
  2. Привет! Классная работа! Так держать!!!! Приглашаю на мою сладость http://margoscrap.blogspot.ru/2013/02/1-2013.html

    ReplyDelete
  3. Здравствуйте, Кристина. Очень приятно видеть, что вы хотите услышать критику к своей работе, для меня это значит, что вы хотите развиваться и улучшать свое мастерство. Но особо критиковать нечего, у вас получилась красивая и гармоничная открыточка, пропорции между элементами соблюдены идеально и выполнена она очень аккуратно. Единственное можно было бы добавить машинную или ручную строчку по периметру, это позволило бы немного ограничить пространство, но это только как возможный вариант, в целом она смотрится очень хорошо и так))
    Единственное, я не могу понять что же именно вдохновило вас, ни элементов не заметила, палитра тоже как-то не схожа, напишите поподробнее пожалуйста) В противном случае, к большому сожалению, мы не сможем принять вашу работу)
    Спасибо за понимание, Киевский скрапклуб.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Дякую, дуже приємно читати такий коментар. Можливо буде дивно, але мене надихнув бузок, захотілося чогось такого ж "пухнастого", вийшла така пухнаста квітка, від неї рухалася. Дуже довго вагалася чи подавати роботу в Київський скрапклуб (розумію, що важко її ідентифікувати і з палітрою, і з зображеннями), але, як не дивно, з вашого зображення почалась робота.

      Delete
    2. Ой вы знаете это наверное не редкий случай, когда изображение просто стимулирует к работе, а творческие прочтение приветствуется всегда)) я рада что наши картинки вас вдохновили. Удачи!

      Delete